PQAE50-D24-S5-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQAE50-D24-S5-D
JLCPCB Part #
C6358452
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 10A 18V~36V 50W 5V 91% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS