JTL3024S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTL3024S15
JLCPCB Part #
C5660572
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.6kV 15V 2A 30W 91% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS