PESE2-S12-S24-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PESE2-S12-S24-M-TR
JLCPCB Part #
C6357040
Package
SMD-5P,13.2x8.5mm
Description
1 1.992W 10.8V~13.2V 24V 3kV 83mA 85% SMD-5P,13.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS