PESE1-S5-D24-M-TR
MFR.Part #
PESE1-S5-D24-M-TR
JLCPCB Part #
C7260791
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1W 2 21mA 24V 3kV 4.5V~5.5V 85% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS