PES1-S5-D24-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PES1-S5-D24-M-TR
JLCPCB Part #
C5844900
Package
SMD-6P,15.2x8.3mm
Description
1W 2 21mA 24V 3kV 4.5V~5.5V 81% SMD-6P,15.2x8.3mm Isolated Power Modules ROHS