IAS0112D12
MFR.Part #
IAS0112D12
JLCPCB Part #
C5772193
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.5kV 10.8V~13.2V 12V 1W 2 42mA 83% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS