PESE1-S24-D12-M
MFR.Part #
PESE1-S24-D12-M
JLCPCB Part #
C6251398
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.008W 12V 2 21.6V~26.4V 3kV 42mA 83% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS