PDS2-S24-S24-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDS2-S24-S24-M-TR
JLCPCB Part #
C7025205
Package
SMD-5P,12.7x8.3mm
Description
1 1.5kV 21.6V~26.4V 24V 2W 83mA 86% SMD-5P,12.7x8.3mm Isolated Power Modules ROHS