PDQE10-Q24-S5-D
MFR.Part #
PDQE10-Q24-S5-D
JLCPCB Part #
C7025084
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 2A 5V 83% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS