PQMC3-D12-S12-S
MFR.Part #
PQMC3-D12-S12-S
JLCPCB Part #
C5845652
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 12V 250mA 3W 76% 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS