PDME1-S12-S15-S
MFR.Part #
PDME1-S12-S15-S
JLCPCB Part #
C5845092
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1 1.5kV 10.8V~13.2V 15V 1W 67mA 81% SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS