PEME1-S12-S15-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PEME1-S12-S15-S
JLCPCB Part #
C5709135
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1 10.8V~13.2V 15V 1W 3kV 67mA 81% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS