DS02-254-1L-04BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
DS02-254-1L-04BE
JLCPCB Part #
C3313505
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2,000 cycles 2.54mm 24V 25mA 4 PC Pin SPST Slide, Rocked Plugin,P=2.54mm DIP Switches ROHS