CMC-4015-25L100
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CMC-4015-25L100
Description
-25dB@±3dB 1.7mm 2.2kΩ 3V~10V 4mm 500uA 62dB Omnidirectional - Microphones ROHS