PR16-24V-540-2C
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PR16-24V-540-2C
JLCPCB Part #
C7262435
Package
Plugin
Description
-30℃~+70℃ 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 30V@DC、250V@AC 5A 8ms Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS