73E3R062J
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73E3R062J
JLCPCB Part #
C2136799
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 62mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS