73M1R100F
MFR.Part #
73M1R100F
JLCPCB Part #
C2079545
Description
100mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS