MTP2920-100MC
MFR.Part #
MTP2920-100MC
JLCPCB Part #
C2858866
Package
SMD,28x27mm
Description
10uH 2.5mΩ 32A 33A Flat-wire wound inductor ±20% SMD,28x27mm Power Inductors ROHS