MACM9070-501
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MACM9070-501
JLCPCB Part #
C2981416
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 2 5.5A 500Ω@100MHz 80V 8mΩ SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS