MTP2918S-4R7M
MFR.Part #
MTP2918S-4R7M
JLCPCB Part #
C5361027
Package
SMD,28x27mm
Description
2.5mΩ 30A 4.7uH 63A Flat Wire Inductor ±20% SMD,28x27mm Power Inductors ROHS