MPA5040S101M
MFR.Part #
MPA5040S101M
JLCPCB Part #
C435283
Package
SMD,5x5mm
Description
100uH 700mA 728mΩ 750mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS