MEQ3635-270M-D
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MEQ3635-270M-D
JLCPCB Part #
C22469971
Package
Plugin,36x35.7mm
Description
1.78mΩ 27uH 50A 60A AEC-Q200 Flat-wire wound inductor ±20% Plugin,36x35.7mm Power Inductors ROHS