NR6045M360A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR6045M360A
JLCPCB Part #
C48934669
Package
SMD,6x6mm
Description
1.44A 1.67A 166mΩ 36uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS