APS1054M330D
MFR.Part #
APS1054M330D
JLCPCB Part #
C47327271
Package
SMD,11.3x10mm
Description
33uH 4.8A 7.6A 75.3mΩ ±20% SMD,11.3x10mm Power Inductors ROHS