APS1040M220A
MFR.Part #
APS1040M220A
JLCPCB Part #
C47327249
Package
SMD,11.5x10mm
Description
22uH 5.05A 5.55A 65.3mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS