NR5020M100A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR5020M100A
JLCPCB Part #
C47327052
Package
SMD,5x5mm
Description
1.55A 1.79A 106mΩ 10uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS