APS0660M1R5F
MFR.Part #
APS0660M1R5F
JLCPCB Part #
C49261298
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
1.5uH 17.5A 20A 6.1mΩ ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS