NR6045M681A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR6045M681A
JLCPCB Part #
C48934671
Package
SMD,6x6mm
Description
2.5Ω 330mA 420mA 680uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS