APS0618M6R8H
MFR.Part #
APS0618M6R8H
JLCPCB Part #
C52989587
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
104mΩ 3A 5.5A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS