APD04T30M4R7
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APD04T30M4R7
JLCPCB Part #
C48543462
Package
SMD
Description
1.65A 4.7uH 88mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS