AAPS0518M2R2A
MFR.Part #
AAPS0518M2R2A
JLCPCB Part #
C53154709
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2uH 34.7mΩ 5.05A 6.56A ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS