APS0550M100F
MFR.Part #
APS0550M100F
JLCPCB Part #
C49261272
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
10uH 43mΩ 5.4A 5A ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS