AAPS1350M330H
MFR.Part #
AAPS1350M330H
JLCPCB Part #
C52989673
Package
SMD,14x12.6mm
Description
33uH 5A 88mΩ 8A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,14x12.6mm Power Inductors ROHS