CPQ4228-471M
Extended
Manufacturer
CODACA
MFR.Part #
CPQ4228-471M
Description
11.5mΩ 17.5A 3.6A 470uH AEC-Q200 ±20% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS