CPQ4228-470M
Extended
Manufacturer
CODACA
MFR.Part #
CPQ4228-470M
Description
17.6A 2.95mΩ 34A 47uH AEC-Q200 ±20% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS