CNJMA1251WR-S-4P
Extended
Manufacturer
CNJM
MFR.Part #
CNJMA1251WR-S-4P
JLCPCB Part #
C5151205
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 3.5mm 4 4.4mm 4P Beige LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS