CNJMA2508WV-F-9P-H
MFR.Part #
CNJMA2508WV-F-9P-H
JLCPCB Part #
C5451803
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 3A 9 9P Beige Brass PA66 Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS