CNJMA2501WR-S-15P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-S-15P
JLCPCB Part #
C5151273
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 3A 42.5mm 6.1mm Beige LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS