CMSA40DN045
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA40DN045
JLCPCB Part #
C51793178
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1.1nF 13mΩ@10V、17mΩ@4.5V 2 N-Channel 2.5V 40A 45V 45W 65pF 70pF N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS