CMSA50DN04
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA50DN04
JLCPCB Part #
C7470632
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 180pF 1V 2 N-Channel 3nF 40V 50A 60W 8.2mΩ@10V DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS