HC-49/U-S6144000ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S6144000ABJB
JLCPCB Part #
C1669874
Description
-10℃~+60℃ 100Ω 18pF 6.144MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS