HC-49/U-S16000000BBIB
MFR.Part #
HC-49/U-S16000000BBIB
JLCPCB Part #
C6630681
Description
-10℃~+60℃ 16MHz 16pF 50Ω ±50ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS