HC-49/U-S16000000ABIB
MFR.Part #
HC-49/U-S16000000ABIB
JLCPCB Part #
C6630679
Description
-10℃~+60℃ 16MHz 16pF 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS