CMR200T32768DZYT
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
CMR200T32768DZYT
JLCPCB Part #
C182061
Package
SMD,D2xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 50kΩ 7pF ±20ppm SMD,D2xL6mm Crystals ROHS