HC-49/U-S16934400ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S16934400ABJB
JLCPCB Part #
C6204568
Description
-10℃~+60℃ 16.9344MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS