WF125UR-011-01
Extended
Manufacturer
CHIN-BAN
MFR.Part #
WF125UR-011-01
JLCPCB Part #
C52160538
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11 11P 1A 1x11P 3.5mm 50V Brass LCP Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS