SMQP682K275C2-1B10150
MFR.Part #
SMQP682K275C2-1B10150
JLCPCB Part #
C49247257
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 6nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS