SMQP684K275XXE4B2315
MFR.Part #
SMQP684K275XXE4B2315
JLCPCB Part #
C263677
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 680nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS