SMQP824K275D7XXB1515
Extended
Manufacturer
CHAMPION
MFR.Part #
SMQP824K275D7XXB1515
JLCPCB Part #
C263679
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 820nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS