SMQP564K275D5XXB1515
MFR.Part #
SMQP564K275D5XXB1515
JLCPCB Part #
C263674
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 560nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS